۱۰ روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم

چگونه چربی شکم و پهلو را از بین ببریم؟

0 647

۱۰ روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم

شکم‌گنده‌ها همیشه در دوران کودکی مرا در داستان‌های کوتاه مجذوب می‌کردند، اما وقتی بزرگ شدم، به حقیقت مضری که درون شکم بزرگ محصورشده بود، پی بردم.

برخی از ما نمی‌خواهیم ورزش کنیم و برخی از ما نمی‌خواهیم رژیم بگیریم. اما، آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که به‌تناسب تاپ برسید یا شلوار جین آبی قدیمی موردعلاقه‌تان را بپوشید؟

آب کردن چربی شکم

شرط می‌بندم تو هم مثل من تنبلی اما من این ۱۰ راه را امتحان کرده‌ام تا مطمئن شوم شکمی صاف یا اگر صاف نیست، حداقل شکمی کوچک‌تر از قبل دارم و حدس بزنید چه چیزی؟  همه‌چیز در مورد تغییر عادات روزانه ماست زیرا زمانی که به این مکانیسم عادت کردید، اوضاع بسیار بهتر خواهد شد. در اینجا، به مواردی که برای کوچک کردن شکم نیاز دارید نگاهی بیندازید:

 

10 روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم
۱۰ روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم

این واقعیت را بپذیرید که شکر بدترین دشمن شماست اگر واقعاً می‌خواهید چربی شکمتان را کاهش دهید، درواقع باید از خوردن آن کلوچه‌های شیرینی زنجبیلی و سایر اقلام شیرینی‌پزی که فکر می‌کنید نقطه‌ضعف شما هستند، دست‌بردارید، زیرا واقعاً چنین هستند. همچنین می‌خواهم بگویم که باید به نوشیدن نوشابه‌ها و نوشیدنی‌های حاوی شیرین‌کننده‌های مصنوعی استراحت بدهید. این سخت است اما نتایج ارزشش را دارد زیرا قند مقصر اصلی در افزایش چربی اضافی در اطراف شکم شما است.

نکته: اگر به‌شدت هوس کردید از عسل به‌عنوان جایگزین شکر استفاده کنید. بهتر است صبح زود آن را با یک لیوان لیموناد مصرف کنید.

10 روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم
۱۰ روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم
  • کربوهیدرات را کاهش دهید

از خوردن نان سفید، پاستا، نودل فوری و غیره خودداری کنید. این واقع می‌تواند به شما کمک کند چربی اضافی اطراف شکم خود را از بین ببرید. کاهش کربوهیدرات‌ها یا رژیم‌های کم کربوهیدرات ازنظر علمی ثابت‌شده است که مؤثرترین راه برای از بین بردن چربی شکم است. این به این دلیل است که کاهش مصرف کربن باعث کاهش اشتهای شما می‌شود و بنابراین تمایل به کاهش وزن آسان‌تر خواهد شد. علاوه بر کاهش وزن، مصرف محدود کربوهیدرات می‌تواند برای بیماران دیابتی نجات‌بخش باشد.

نکته: غلات تصفیه‌شده را با غلات کامل مانند نان سبوس‌دار، ماکارونی غلات کامل و غیره جایگزین کنید که به‌وضوح به از بین بردن اشتها کمک می‌کند.

۱۳ تمرین برای ورزش صبحگاهی، برای داشتن یک روز پرنشاط و با انرژی
  • باانگیزه باشید

بهترین چیز در مورد انگیزه این است که آنچه را که می‌دهید دریافت می‌کنید. شما انگیزه می‌دهید و در مقابل انگیزه می‌گیرید. چگونه؟ البته توسط خودت اگر می‌خواهید پیاده‌روی سریع داشته باشید، به‌طور منظم یک دوست را همراهی کنید تا زمان بگذرد و چربی‌های شکمتان هم کاهش یابد.

هرچه انگیزه و انگیزه بیشتری داشته باشید، به اهداف استراتژیک خود برای کاهش چربی شکم نزدیک‌تر خواهید شد. سعی کنید خطرات ناشی از دستیابی به شکم گلدان مانند سرطانی، حتی دیابت و بسیاری از بیماری‌های قلبی عروقی را درک کنید. هر چه‌بهتر و زودتر اهمیت کاهش چربی بیش‌ازحد خود را درک کنید، بیشتر به سمت یک سبک زندگی بهتر متمایل می‌شوید.

پروتئین ضروری‌ترین ماده مغذی است که در طول فرآیند کاهش شکم به آن نیاز دارید. مطالعات نشان می‌دهد که مصرف پروتئین به مقدار کافی میل ثانویه را تا ۶۰ درصد کاهش می‌دهد.

باحال نیست؟ حتماً همین‌طور است بنابراین، میله‌های آب‌نبات خود را با نوارهای مغذی و کوکی‌های شکلاتی را با بیسکویت‌های گوارشی جایگزین کنید. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که سعی کنید بیشتر از تخم‌مرغ، مرغ و محصولات لبنی، میوه‌ها و سبزی‌ها در رژیم غذایی سالم خود بگنجانید.

نکته: بهترین چیز در مورد مصرف پروتئین این است که بدن شمارا از به دست آوردن مجدد وزن بازمی‌دارد.

  • توجه به ارزش غذایی

باکمال تعجب، بسیاری از ما هیچ ایده‌ای در مورد میزان مصرف روزانه خود نداریم. این عادت ضعیف نادیده گرفتن نمودار ارزش غذایی پشت هر محصول می‌تواند ما را در موقعیت سختگیرانِ ای قرار دهد. ساده‌ترین راه این است که بررسی ازش غذایی آنچه می‌خورید را به عادت تبدیل کنید.

بله، خواندن برچسب‌های مواد غذایی که می‌خرید می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی نمودار رژیم غذایی کمک کند. اگر می‌خواهید این عادت را تا آخر عمر ادامه دهید کاملاً به شما بستگی دارد، اما از هم‌اکنون بهتر است به‌طور قابل‌توجهی روی آن تمرکز کنید.

نکته: اگر نمی‌توانید آن را به‌طور منظم انجام دهید، این کار را دو بار در ماه انجام دهید. این برای ایجاد این عادت کافی است.

  • پیشنهاد غذای سرخ‌شده در روغن؟ نه، متشکرم
10 روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم
۱۰ روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم

غذاهای پخته‌شده و کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده تنها گروه‌های غذایی نیستند که می‌توانند به چربی اضافی شما کمک کنند. درواقع رهبر افزایش چربی، غذای سرخ‌شده است. هیچ شکی در اعتراف به این واقعیت وجود ندارد که هیچ‌چیز بیشتر از غذاهای سرخ‌شده در اوج گرفتن چربی در بدن شما نیست. سعی کنید برای مدتی با غذاهای آماده، سوخاری، پیتزا و غذای فوری خداحافظی کنید و خودتان تغییرات را مشاهده کنید

. نکته: اگر مبتدی هستید و نمی‌خواهید احساس ضعف کنید، از کمی روغن برای پوشش دادن سطح استفاده کنید. بعدازاینکه به این کار عادت کردید، خود را به غذاهای آب پز مانند سبزی‌ها آب پز، برنج آب پز و غیره محدود کنید.

10 روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم
۱۰ روش برتر برای از بین بردن سریع چربی شکم
  • آب

شما نمی‌توانید آب کمتر و غذای بیشتری استفاده کنید زیرا مضر است. مصرف آب نه‌تنها به کاهش چربی کمک می‌کند، بلکه پوست سر شمارا تقویت می‌کند، پوست شمارا درخشان می‌کند و به‌طورکلی برای حفظ متابولیسم خوب مفید است. نوشیدن هشت لیوان آب به‌طور متوسط اجباری است زیرا به‌عنوان دلیل کم‌آبی بدن شما تمایل به خوردن بیشتر با افزایش وزن هست.

نکته: قبل از هر وعده غذایی حداقل دو لیوان آب بنوشید زیرابه کاهش اشتها و درنتیجه احساس سیری کمک می‌کند. در صورت امکان، تا حد امکان آب جوشیده بنوشید. این به تعریق زیاد کمک می‌کند و شکم شمارا روشن نگه می‌دارد.

  • اهداف بدون استرس

استرس طبق باورهای غلط اشتهای شمارا از بین نمی‌برد. در عوض باعث می‌شود خیلی بیشتر از حد معمول غذا بخورید. بیشتر بر روی از بین بردن استرس تمرکز کنید تا اشتهای خود. شما باید حداقل ۷-۸ ساعت در روز را بخوابید. هر چه‌بهتر بخوابید، بیشتر بدون استرس باقی خواهید ماند. زمانی را از برنامه شلوغ خود دوری‌کنید و حداقل ده دقیقه در روز استراحت کنید و مطلقاً هیچ کاری انجام ندهید.

نکته: آن گوشی‌های رنگارنگ را بردارید و آهنگ موردعلاقه را پخش‌کنید. حداقل بیست دقیقه در روز برای پیاده‌روی یا دویدن روی تردمیل آماده شوید که واقعاً استرس را از بین می‌برد و به شما در کاهش سلولیت کمک می‌کند.

داشتن تناسب‌اندام بدون ورزش با ۷ روش
  • تراژدی روز

عبارت «مثل یک پادشاه صبحانه بخور، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک فقیر شام بخور» باید شعار روزانه شما برای بقا باشد. این‌یک ابزار مؤثر برای رسیدن به هدف برای شکم صاف است و برخلاف بسیاری از گفته‌های دیگر منطقی است. توصیه می‌شود در هنگام ناهار خوردن خیلی کم بخورید و به دلیل اینکه شب‌ها ورزش نمی‌کنید شام سبک بخورید.

برای ارتقای مکانیسم هضم سالم، خوردن کمتر در شب توصیه می‌شود. درحالی‌که خوردن یک صبحانه مقوی به‌هیچ‌وجه مشکلی ایجاد نمی‌کند زیرا چربی به‌دست‌آمده در طول روز درحالی‌که شما فعالیت‌های مختلف انجام می‌دهید سوزانده می‌شود

نکته: برای شام، سعی کنید تا جایی که می‌توانید فقط به میوه‌ها و سبزی‌ها خام یا آب پز بچسبید.

ایروبیک بهترین دوست شماست
ایروبیک بهترین دوست شماست

همه‌چیز را برای مدتی فراموش کنید و آن کفش‌های ورزشی و گرم‌کن را بپوشید و آماده شوید تا همه‌چیز را شروع کنید. بله! زیرا ورزش اساسی‌ترین و مؤثرترین راه برای کاهش شکم گلدان در کمتر از دو هفته است. باورتان نمی‌شود؟

خودتان آن را آزمایش کنید. حداقل یک ساعت در روزبه مدت پنج روز در هفته ورزش کنید. یک‌باره خود را برای ورزش بیش‌ازحد تحت‌فشار قرار ندهید. آن را ساده نگه‌دارید و هر هفته مقدار تمرین را افزایش دهید.

می‌دانم که تکه کیک شما در حال حاضر شمارا صدا می‌کند و می‌خواهید بروید، اما فقط برای یک‌بار، سعی کنید آن را رد کنید و تفاوت را احساس کنید. ممکن است به هدف خود برسید. مبارزه سخت است اما مطمئناً ارزشش را دارد و به کوچک کردن شکم و پهلو کمک میکند.

۱۰ تمرین از بهترین و سریع‌ترین تمرین‌ها، برای چربی‌سوزی و کاهش وزن

 

ویدئو تمرین های کوچک کردن شکم و پهلو

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.